A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Xasio CreativeTags: Xasio Creative
Xasio Creative është një videoproduksion shumë i njohur. Xasio Creative është një produksion mjaft profesinal. Xasio realizon videoklipe muzikore si dhe marketing. Ndër videoklipet e tyre më të mira cilësohet klipi "Jeto" nga Soni Malaj & Aldo... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto