teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Xeni (Shkelzen Jetishi)Tags: Xeni (Shkelzen Jetishi), Xeni, Shkelzen Jetishi, Shkelxen Jetishi
Vendlindja: Gjakovë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 52 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Xeni (Shkelzen Jetishi) është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Shkëlzen Jetishi - Xeni është i lindur në qytetin e këngës së pastër shqipe, Gjakovë. Ka filluar të këndojë që në fëmijëri, nga ku dhe ka realizuar një numër të madh këngësh, bashkëpunimesh e albumesh, që të gjitha këto të vlerësuara si është më e mira nga publiku. Xeni është i martuar dhe ka një djalë, e ai është këngëtari i njohur Korab Jetishi, i cili si duket po ndjek hapat e të atit. Xeni shquhet si një ndër këngëtarët më të mirë për interpr... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Jam Dorzu ::  
 :: Nje Gote Raki (Raki E Shoke) ::  
 :: O Dukat ::  
 :: Shpirti Im ::  
 :: Si Babë E Bir ::  
 :: Koha Nuk Të Pret ::  
 :: Mire Se Te Gjeta Bajrush Doda ::  
 :: Hajt Tja Thojm Nje Kang Te Bukur ::  
 :: Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj ::  
 :: Ti Gabon Moj Bukuri ::  
 :: Dashuri Pa Fat ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto