teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
XhensilaTags: Xhensila Myrtezai, Xhensila Myrtezaj, Xhensila
Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Xhensila është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare. Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrëmbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore. E Fejuar Me Besart Kallakun Gjinin e portokallis. Xhensila ka marre pjese edhe ne “Top Fest”, nderkohe qe na kanalin muzikor “Supersonic” transmetohet klipi i kenges se saj “A me do”. Besarti ka krijuar nj... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Xhensila ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  610 :: High Love ::  
 :: Engjelli Im ::  
 :: Ring The Alarm ::  
 :: Vespa ::  
 :: Da Da Da ::  
 :: Liar ::  
 :: Dikush Te Do ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto