A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
YakuzaTags: Yakuza
Yakuza është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Rreperi nga Tirana i njohur me emrin Yakuza, pas klipit Dolla Dolla me bashkpunim me reperin tjeter Sk3rdi, vjen se shpejti me klipin e ri me nje bashkpunim me Producentin dhe Reperin me te njohur ne Ghana I quajtur Lesane dricks. Klipi vjen se shpejti.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4


Loading...Kalendari
22/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto