teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Yetmir HellaTags: Yetmir, Yetmir Hella, Yetmir Sejdiu
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Yetmir Hella është një këngëtar jo shumë i njohur. Yetmir Sejdiu (Yetmir Hella) jeton n`Francë për momentit, por eshte reper i Ferizajit! Me rap mirrët prej qe u dal n`Francë dhe kengen e pare e ka bere ne vitin 2003 ne gjuhën franceze. Ai kreu shkollën fillore në Ferizaj. Në moshën 10 vjeçare emigroi në Francë me familjen e tij për të siguruar një jete më të mirë. Githçka nisi aty dhe Yetmiri filloi te hidhte hapat e parë ne Rap në rrugët e Francës me miqtë e tij. Këngët e para u regjistruar në ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  12 :: Gjujum N'ball ::  
 :: Nuk E Kom ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto