teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ylber AjrizajTags: Ylber Ajrizaj
Vendlindja: Peje   
Ylber Ajrizaj është një këngëtar i njohur. Këngëtari Ylber Ajrizaj, tashmë është i njohur për atmosferën e gjallë që krijon. Ai, gjithashtu është produktiv në prezantimin e këngëve dhe videoklipeve të reja. Ai e pershkruan veten si njeri i thjesht dhe romantik. Ka hobi futbollin, ndersa muziken e ka shume pasion. Gjithmone i ftuar ne shume ahengje dhe dasma si ne Kosove ashtu edhe ne Zvicer. Kenga e tij e pare qe e beri te njohur ishe "Ti je e vecant", por Ylberi nuk ndaloi asnjehere dhe... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto