SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Gjoni

Tags: Ylber Gjoni

Jeton dhe vepron në        Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Ylber Gjoni është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


  • Ylber Gjoni ka këto rrjete sociale:
Nuk ka akoma asnjë votë
 
teksteshqip.com © 2007 - 2017