A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ylber GjoniTags: Ylber Gjoni
Jeton dhe vepron në        Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Ylber Gjoni është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>
  • Ylber Gjoni ka këto rrjete sociale:


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto