teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ylber IdriziTags: Ylber Idrizi
Vendlindja: Rashçe-Shkup      Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Ylber Idrizi është një këngëtar i njohur. Ylber Idrizi e ka jo vetëm të krijuar muzikën por edhe trashëgim nga babai i tij. Idriz Çilafi babai i ndjerë i këngëtarit Ylber Idrizi ishte një këngëtar shum i njohur në botën e muzikës folklorike. Ai jetoi dhe veproi gjer në vdekje nën tingujt e muzikës së mirëfillt folklorike shqipe, ishte admirues dhe profesionist i lartë andaj shquhej si një ndër RAPSODËT më të mirë në trevat Shqipëtare. Dashuria dhe Atdhetarizmi i të krijuarit dhe kënduar... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Ylber Idrizi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  18 :: Eshte E Kote ::  
 :: Sot Ose Neser ::  
 :: Knaqu Zemer ::  
 :: Mos Qaj Bije E Nanes ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto