A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Young ZerkaTags: Young Zerka, Yang Zerka, Jank Zerka, Jang Zerka, Donart Zerka
Young Zerka është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore,Young Zerka filloj te merret me muzik qe nga femjieria. Karriera e tji fillon ne vitin 2007 me kengen Sexy, qe nuk pati shum vemendje. Deri ne vitin 2014,Young Zerka nuk ishte ende aq i famshem, por endrra e tji ishte nje enderr e perbashket me shum kengetar: ta njoftoj muziken e zhanrit Reggae me... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Young Zerka ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95 :: Harem ::  
 :: Like Rihanna ::  
 :: Boom Boom ::  
 :: Love ::  
 :: Sexy ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto