teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Zaim SejdiuTags: Zaim Sejdiu
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Zaim Sejdiu është një këngëtar i njohur. Zaim Sejdiu jeton ne Ferizaj dhe eshte student ne Fakultetin Filologjik ne Univerzitetin e Perishtines. Me muzik ka filluar te miret nga mosha 10 vjeq duke prezantuar ne Festivale te ndryshme, ne mbremje te ndryshme dhe deri me ditet e sotme ku tani ka retalizuar shume kenge 3 videoklipe dhe nje Album me titull "KU DO QE JENA NA" ne bashkpunim me rep kengetarin Timo, koheve te fundit ai ka realizuar kengen e ti baladen me titull U Fejove tani ai ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto