A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Zana AhmetgjekajTags: Zana Ahmetgjekaj, Zana Ahmetgjakakaj
  Mosha: 28 Vjeç  
Zana Ahmetgjekaj është një këngëtare e njohur. Zana Ahmetgjekaj eshte nje kengetare e re dhe shume e talentuar. Eshte studente e shkelqyeshme e vitit te dyte te Fakultetit Juridik ne UP. Merr pjese per here te pare ne Kenga Magjike 2009 me kengen 'Kenga e saj', nje balade te punuar nga Armend RExhepagiqi, Aida Baraku dhe Darko Dimitrov.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4


Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto