A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Zana PalojaTags: Zana Paloja
Vendlindja: Obiliq   
Zana Paloja është një këngëtare e njohur. Ka vite që merret me muzikë, madje që kur ishte e vogël atëherë kur shkonte në klasën e katërt fillore e më tej në moshën 15 vjecare ishte anëtare e Ansamblit ‘Dëshmorët e Kombit’. Është kjo artistja me një zë shumë të vecantë Zana Paloja, e cila ka konkuruar me një këngë shumë të bukur në Festivalin ‘Celësi Muzikor 8’ ku ne mësojmë se do të jetë në finale dhe shpreson një cmim në 15 Maj kur do të mbahet ky event në Teatrin e Gjilanit. Zana ka li... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1 :: Kam Ra Ne Hall ::  
 :: Do Ikesh Larg Nga Une ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto