teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
ZanfinaTags: Zanfina, Zani, Zamfina, Zanfina Ismaili, Zanfina Ismajli
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 30 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Zanfina është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Zanfina Ismaili fitoi vendin e parë në festivalin e verës "Çelësi muzikor" që është mbajtur në Prishtinë. Deri me tani ajo ka një album te edituar më 2003 të quajtur "Zani" dhe disa videoklipe nder të cilat janë : "Gajdexhiu", "Cocaina" i cili ishte i punuar me qëllime humanitare dhe fliste kundër drogës, pastaj vije në radhe dueti i saj me motrën Adelinën i quajtur "Dy motra një frajer", pas këtij videoklipi me motrën ajo beri BOOM me këngën dhe... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Zanfina ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  257Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Po Sikur ::  
 :: M ::  
 :: Gajdexhiu ::  
 :: Je Vetëm Ti ::  
 :: 2 Minuta ::  
 :: Kokaina ::  
 :: Partizani Vogel ::  
 :: Nga 1 Tek 10 ::  
 :: Ku Je ::  
 :: Ma Ngat ::  
 :: Every Night ::  
 :: Le Te Vdes Ne Buzet E Tua ::  
 :: Koha E Kometes ::  
 :: Ti Pa Mu S'mundesh ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto