Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Sayonara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

SAYONARA (japonisht - mirupafshim)

ato kane ikur larg
e lulet krejt jane thare
shtepia ska me jete
levizje me nuk ka
bota sikur ndalon
kur ju kujtoj te shtrire
perse ky fund i keq
per njerez kaq te mire

yeah si ne perralle ti zgjatma doren
dhe per nje cast ktheje prapa kohen
qe lulet e tua te mbajne prape ere
tinguj dhe fjale ti je
do jete kjo kenge e saj

sa here paten nevoje
trokiten deren tone
te gjitheve u dhe jete
jete vetes si dhe dot
s'arrij qe ta kuptoj
sa te pafytyre
kur syte i kishe hap
ku syte i kishe mbylle

ju kam prane do jem bashke prane vetes do ju mbaj...
00 Genti
Publikimi: 10/05/2008
Festivali: Top Fest 5


00 Genti - Sayonara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sayonara".
3. Video është e këngës "Sayonara", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0