A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: 1keyy is a singer of Hip-Hop music. Më datë 30 Mars 2016, 1keyy publikon videoklipin "Per Ty Babë", në bashkëpunim me Unineb....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Kino

Diti-G


Tags: 1keyy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019