Më mbaj mend (për 1 muaj)

1Million

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 1Million është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Janar 2018, 1Million publikon videoklipin "I'm 'Bout My Things"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sajmo G

Tifi Ag

I.C.R (Ilir Cania)

Slim

G-Clone

Nogz

Taulant Muqa

Mthirrin Demokrat

El Ghost

Rimi

Tags: 1million, 1 Million


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet