Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Life - Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Hajde Hajde Hajde
Hajde HAjde Hajde
Hajde Hajde Hajde
Hajde HAjde Hajde

Syve tmi po ju pelqen
Hajde ktu mos rri nat ven
se pa men ti mu pom len
mu kan me ty shum pom pelqen 2X

Ky tekst u dërgua nga LeniPublikimi: 04/08/2010


Më Shumë Këngë Nga 2 Life:


Komente 1


2 Life - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga 2 Life.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.