Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2Ton - Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Te Pres  (Feat. Xhavit Avdyli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Vlersona"

Komente

3 🔥

Featuring

Xhavit Avdyli

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:002 ton :

Me ty nfillim e kom pas ni mendim bashk mu kan te dy deri ne mbarim po fillon ni ndrysh dryshim tash i jetes ti po ik shum leht ja mshele syt te vertetes
shum leht po ska veq me ni fjal lamtumir
Tani per me jetu mu ka bo shum veshtir
shum shpejt zemer ti i harrove krejt
krejt besimin tem e shendrrove ne portret
nuk pe di ndoshta un me ty gabova
ndoshta pse jom kan i drejt e me ty vazhdova
pse qdo moment une ty tkujtoj
pse qdo moment un hale per ty enderroj
po du met pas afer se per ty kamshum nevoj
aspak nuk po e kuptoj se qysh esht kjo loj
i humba krejt se pergigjjen nuk ma ktheve
trego qka fitove qe zemren ti ma theve

Xhaviti :
Te pres deri ne mengjesss te duaaaa qe te jesh me muaa
te press deri ne mengjes
te dua qe te jesh me mua (ouuuuuoo)
....

Ska ndryyshim , gjdo dit njejt Shoqni te njejt [...]
Gjdo dit e ma shum je n'munges
E un jetoj veq me nje shpres
Koha qe bashk kena kalu , ma nuk harrohet
Se gjdo moment i yt [...]


Ky tekst u dërgua nga Tringa
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet