Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Nuk T'kom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk T'kom".
3. Video është e këngës "Nuk T'kom", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Nuk T'kom  (Feat. Big Bossidy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Bossidy

21/01/2012

2012-01-21T15:58:05+00:00{big bossidy}
Ooo I didn't really wanna hurt you noo
you left me with no choice i had to go
wouldn't want any relationship again
because like this that had to end
2X
{Titi}
Kur bohet fjala per ty ska dyshim je e pa prekshme
tkom than qe je ajo qe nzemren tem je e pa vdekshme
un nuk po ndryshoj po koha po shkon
ka shum femna tjera po kerkush sun pot zevendson
duna,me bo ndryshim nuk po du si nfillim
du mu kon ngjarje e vertet spo du me lujt sikur nfilm
po du diqka ma tmir ku ka dashni dhe rrespekt
du mu kon i sigurt mos me pas ankth kur je vet
qdo sen nven tvet kurr sun i bon
smunet me kon perfekt edhe nese ti don
une muna me thon qe ti keve pjes e jetes tem
lirisht leje kejt anash kur permenet emni jem

{big bossidy}
Ooo I didn't really wanna hurt you noo
you left me with no choice i had to go
wouldn't want any relationship again
because like this that had to end
2X
{LiL' A}
Prap ndashni nuk ka fat
kerkush nuk din afat kaniher nuk shkon gat
problemi rritet komunikimi distancohe
me kalimin e kohes edhe dashnia harrohet
shpesh nuk ka dyshim ama ka fjal tkota
ni sen qe osht e huja kurr nuk bohet e jotja
spo du me dit ma sen bile as sekrete
je kon njeri ma i rendsishem per mu tash kujtime mete
muj me jetu edhe pa ty me tjeter kon
nese tshkon menja mu kthy dije me tjetren em gjon
nuk po du ma dhurata per shen valentin as nuk po du me dit ka po shkon e ka po rrin

{big bossidy}
I don't even know what went wrong
Who's got the reason that now we both alone
no more together not expecting any changes
no love and no more haters
2X

{big bossidy}
Hey how was your hmm game that you play
well you done and really you're gone and you're to far away (far away)
your fake love was filing on my pot
you let me not you wouldn't have when everyone has got
Who will take you out to malls to make them few calls above all
now look whos chilling before walls
whenever you needed me i was there in fact
your mistakes want me back you're weck now ask me if i care
it's like you saw your fail you end in close
you want at losion now we filled you wishes being with me by the ocean
really to say my fault when everyone is hold
you put it in all presure angel wanna be that's who you are

{big bossidy}
Ooo I didn't really wanna hurt you noo
you left me with no choice i had to go
wouldn't want any relationship again
because like this that had to end
{TiTi}
Artoni n'Beat
2 2 2 2 2 2 2 2 ToN
Big Bossidy


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet