A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Mu Kujtove Dje


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  152

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2016

2016-05-11T17:16:51

Lyrics:

2Ton
Yeah Yeah
Yeah Yeah

Mu kujtove dje
Nuk e di pse
Nuk e kom menu
Qe prap um bjen n'mend
E di nuk um sheh ti
E din se nese t'thirri
Prap un e di qe ti vjen x2

MU kujtove dje po
Nuk e di arsyen
Ndjenjat qe mi le ty
Nuk e di a kryhen
Nuk e di pse mu kujtove
Bash Dje Baby
Une nuk kom ndryshu
Ty mu m'njeh baby
A je qysh je kon ty
Per mu a tshkon menja
A je me dikon ti
Masi sje e jemja
A i viziton ti hala
Qato vene qe bashk
Kena kon dikur
Yeah Yeah
Vetit ja lo fajin
Qe e kom lon mem ik
E di qe shpejt ka
Mem pa prap
Per ty u kon fjala kur
Kom thon qe ma ke lon pik
E di qe shpejt ka mem pa prap

Mu kujtove dje
Nuk e di pse
Nuk e kom menu
Qe prap um bjen n'mend
E di nuk um sheh ti
E din se nese t'thirri
Prap un e di qe ti vjen x2

Du mu kon me ty apet
Edhe ti mezi qe mpret
Amo se kena leht
Koha e gat as jena vet
Nuk e di ti a ke ndryshu tash
A je hala qajo qe jena kon bashk
Yeah Yeah
UN e di edhe venin ku rrin
I di shum sene per ty
Qe kerkush jo nuk i din
Dije qe fell pom shtin
Mu kujtove dje nuk e di pse
M'ktheve nfillim
Vetit ja lo fajn
Qe e kom lon mem ik
E di qe shpejt ka
Mem pa prap
Per ty u kon fjala kur
Kom thon qe ma ke lon pik
E di qe shpejt ka mem pa prap

Mu kujtove dje
Nuk e di pse
Nuk e kom menu
Qe prap um bjen n'mend
E di nuk um sheh ti
E din se nese t'thirri
Prap un e di qe ti vjen x4


Lyrics submited by Elsa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019