A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Faj


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/01/2019

2019-01-30T15:30:04

Music & Lyrics:

2Ton


Fajin ma le ma le
E ti fajin vet e ke
Une t njoh mir kush je
Po prap dashnin sun e nali (x2)

Hala pa fol un e di qa ki
Kanihere bohna kishe nuk di
Per qdo dit del ni problem i ri
Je tu fol je tu fol si me pi
Kur um thu diqka se marr seriozisht
Nuk o faji jem nese mka shkru naj ish
Le le le zemer mos ja nis
Une nuk i foli edhe nese e shoh rasisht

Per ty tonat i heka un i heka
Insta edhe snepa un i heka (x2)

Fajin ma le ma le
E ti fajin vet e ke
Une t njoh mir kush je
Po prap dashnin sun e nali (x2)

Sta kom prish per me dal
E ki bo planin
Shum sene i kom bo veq
Per qef tanin une me asnjen
As ti me as njanin
fajin po ma len
Inati pot vjen
Saher jom vonu
Nuk ki mujt mem nxo n'rren
Nese une dal sdo me than
Qe boj najsen
Kurr su mushe men
Ohh zemra jem

Per ty tonat i heka un i heka
Insta edhe snepa un i heka (x2)

Fajin ma le ma le
E ti fajin vet e ke
Une t njoh mir kush je
Po prap dashnin sun e nali (x2)


Lyrics submited by Arlinda Dashefcie-Cards (2)

U krijua nga King2Ton 2019-01-31 12:29:13
Për ty tonat i heka
I heka Insta edhe Snepa
Snepa unë i heka
2019-01-30 19:49:40
Fajin ma le, ma le
E ti fajin vet e ke
Unë t'njoh mirë kush je
Po prap dashnin sun e nali

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019