Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Die4 - Djemte E Keqinj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemte E Keqinj".
3. Video është e këngës "Djemte E Keqinj", por nuk këndohet nga 2Die4.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Die4 - Djemte E Keqinj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00per gjithe djemt e keqinj,djemt e
keqinj jemi djemt te keqinj thua 2die4
djemt e keqinj policia gjithmon i ndjek sepse kan me vete lek ashash dhe pistolet djemt e keqinj policia gjithmon i ndjek por djemt e keqinj jane gangstera te vertete.----------
i lindur ne familje me idete staliniste gjyshi partizan te flakt kurse nenen komuniste por jo nuk gjenden k'tu shprehje idiologjike kenga ime sot po flet per gjithe djemt e keqinj qe me ne nuk gjendem me ndihej brenda vetes sime ne te cil me theret nje ze dilni cuna qe te gjithe nga ky burg i frikshem ne cdo hap qe bejme ne do te jemi te jashtligjshem por zdo flas me me dhune se me dhune behet pune shkoj te vishem si polic qe te perdor dhune po nejse vari lesh se nuk na plasi trapi degjoj te gjithe komshijte me ze lart te bertasin alo policia po na prishin terezine jane mbledh ne lagjen tone te gjithe djemt e keqinj me vjen keq qe po ta them po k'te rradhe nuk ke shpetim sepse ligjin ndore e kane te gjthe djemt e keqinj


Ky tekst u dërgua nga Iljos 2die4
Më Shumë Këngë Nga 2die4:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet