2po2

Genta Fanse E 2po2

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-02-2015]
E derisa ajo është një nga personazhet më të diskutuar që ka dal nga Big brother për shkak të fotove nudo që iu publikuan gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, ai është reperi më karizmatik në skenën tonë.

Genta Gjalpi vajza e cila bëri bujë dhe theu tabu ka vizituar Shkodrën vetëm për të qenë pranë idolit të saj, reperit të famshëm të 2Po2 që ka mbajtur një koncert atje.

E pas koncertit Genta është fotografuar dhe iu është lavdëruar shoqeve se me kë ka dal në foto.
 (Indeksonline)

Genta Fanse E 2po2


Komente 0