Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Prishtinali Jom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prishtinali Jom".
3. Video është e këngës "Prishtinali Jom", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Prishtinali Jom  (Feat. Tingulli 3nt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  77

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Crazy Girl"

Këngë e albumit:

"Hip Hop Filiozofi"

Komente

2 🔥

Featuring

Tingulli 3nt

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00une ateroj si shiponjat n`ajroport midis sllatines lidhi kepucat edhe nisna ne direksionin e prishtines nuk e di a te intereson qysh jeton 1 familjar a t`intereson kjo pjesa tjeter patriot edhe ushtar nashta ki qef me dite qysh jom rrite haveri jem,jam kon problem pasha ty jom rrite pa honger ajrokrem veq 1 sen po te kallxoj qisaj here pa pritu kit pjesen pim player edhe rrespektin qe kan per mu,ne prishtine ne kosove shiptari jom VIP
une jom poet edhe emsi rimat e mia bojne kerdi kur te dhezi mariuanen deri n`bark timin tue ngre leshonja rrugen pak besnikut mangup me pedigre nese ki njet mem re le ma mire hiq mos ja msyj mos ma le as 1 damar se tani n`lul ballit t`pshtyj as ma i mire as ma i keq jam sikur krejt prishtinalit i kom 2 a 3 kanune se kanuni ju ka rrite haver.

Refren://prishtinali jom 100 behane i kom nuk kom bonton mburrna jam qaj qe jom nr 1 jom hip hopin n`gjak e kom prishtin t kam ne zemer.[X3]

kush pom vet qa po boj poj kallxoj n`prishtine jetoj kendo e uli kendo e qoj vet prodhoj vet e rrzoj nuk e dini sa peshoj kreit e dini qe jam baba me fal nese dikend e shava se veq pak tash b***shperlava ky o veni qe e du punon shume veq per mu bon qka tbohet e boj qka du qa kerset e qka bon bum kqyr pak na bojm shume kjo prishtin eshte qe kur sje ne gjum krejt e dini qe e kena repin e kena gjepin e kena grepin per do sene e kena getin per do sene e kena qefin kena bo pare qe ta bojn zi para ftyre kena nuk po kena shume sene qe i perkasin natyres jam i 3nt jo budall shume i fort shume igjall jam i bardhe sjam i zi jam orginall prishtinali e di qe e din per ty jam terapisti e di a e din qe tingullu 3nt eshte ne histori 3 po 3 a po kupton edhe permas 1 bataljon haver

Refren:// prishtinali jom 100 behane i kom nuk kom bonton mburrna jam qaj qe jom nr 1 jom hipopin ne gjak kom prishtin t kam ne zemer[X2]

i shpejt si treni i fort si me kon qelik i rritur me 1 ven gjithmon n`rrezik ti gutu ik 3,3nt t'lindjes 2po2 e gheto gji bashke me shoqni tu pi raki hiq pa merzi kshtu eshte jeta jon ne prishtinen ton haver argetim pa kufi se kqyrim a eshte dite a ter menjeher me kaplon 1 ndjenje qe nuk pershkruhet knaqsi deri ne maksimum qe let nuk shuhet thuhet gjithqka po ti fol e mendo qka dush se per hip hop qetu jena nr 1 o kush 2po2 emer qe kur sdot harrot sa tjem gjalle dhe pas vdekjes muzika jon dot ngohet jetoj me miqt e mi, me femna kere pare me ferka probleme edhe me hajgare ashiqare para mahalle me havera tu nejt smoking weed loading guns too high jena krejt haver.

Refren// prishtinali jom 100 behane i kom nuk kom bonton mburrna jam qaj qe jom nr 1 jom hip hopin n`gjak e kom prishtin t kam ne zemer [X2]


Ky tekst u dërgua nga Behar Hamza   fejzullah1   whiterose
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet