Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2Po2 - Nje Engjull

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Engjull".
3. Video është e këngës "Nje Engjull", por nuk këndohet nga 2Po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Po2 - Nje Engjull  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/05/2012

2012-05-14T10:42:31+00:00sa shum te deshta
ende s te harrova
nje pik ne zemer mebeti
me ty pse s jetova
je i pari qe msova fjalen dashuri e tash nga koka nuk me hiqesh ti
je i pari qe msova fjalen dashuri fjalen dashuri e tahs nga koka nuk me heqesh ti heqesh ti

ref
nje engjll me rri mbi kok me ngjan si te jesh ti me thot te behem e fort se ende me don ti

shpresoj takohemi aty ku u takuam per ty s te la dheuu qe te ka mbuluar endrra mu shua qe te jemi dy ende mendoj ne at bot si te jem me ty
endrra mu shua qe te jemi y jemi dy ende mendoj ne at bot si te jem me ty jem me ty

ref
nje engjull me ri mbi kok me ngjan si te jesh ti me thot behem e fort se ende me don ti


Ky tekst u dërgua nga  laura
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet