Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


2Po2 - Brzitsh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/01/2009

2009-01-16T09:03:16Verse 1 - Besniku

A je qu n`krah t`keq najher krejt me t`shku n`kar
Shpesh i qeli syt bismilah n`dore e marr
Kalibrin edhe ja nisi e mendoj
Sod kujt t`ja qi robt te pushkatoj
Se m`ka ardh n`fyt gjithqka n`ket sistem
Merzi absolute permban gjaku jem
Qdo minut qdo sekond per ata qe nuk e din
Lotet dhe gjaku ma pershkruajn trimnin
Edhe rimat si helm kimik per kundershtar
Arsenal ushtarak eliminoj qdo tradhtar
Politik ironik te thelluar ne dilema
Kujdes se shqiptarija ka shume Avni Rrustema
Per njerz sikur Nano per mu ai eshte armik
Dit zie per shqiptar aj qyqek ne selanik
Ate ka ra ma frik qika n`over doz
Bire ktu te na se na mire dime me loz (haver)

REFRENI: Phat Beni

Zgjohem merzitshem qdo mengjes
Ti nene mos qaj nese nga plumbi vdes
Zoti ma dha shpirtin aj edhe ma merr
Haver jom merzitshem pse jeta s`osht fer

Jam lodh me ket dreq situate
Spo du mo kurfar informate
M`ke lodh sikur grat me llafe
Hajt tash hiqmu qafe

Verse 3 - Phat Beni

A je kthy najher prej punes i lodht i qkoqt
Sa e ke marr rrogen krejt i ki borxh
Don me bo nje tussh haver me hjek zdralin
Qohen t`qimt e nanes e rrymen ta nalin
Hej be nanen mas luftes kejt u ban shmekera
Komandantat e uqk-es kejt milionera
Spo flas per politik ata krejt lypin stupc
Produkcionet muzikore secili ma katunc
Hiq pa rrejt ata krejt lypin qi nane
Dej n`skejt Regjisort pa i permen s`muj me nejt
As ni lek n`xhep edhe shiten artista
Edhe ata ne RTK kejt jon komunista
krejt kto sene i perbij me nje gote
Jom merzitshem veq hala i fort
Haver veq nje her po t`lus lem rahat
Se kur jom merzitshem s`t`dha afat asnje sahat ( jooo )


Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...