Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2po2 - Nuk Do Jemi Skllever  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nuk Dorezohemi Lehte"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Do Jemi Skllever" kënduar nga 2po2.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet