Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Çka Ka Ftyra Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  76E kom pa nsyt e tu
ftyra jeme nuk tpelqen
Emri jem gjithat njejt
kur e nin kryt tdhem
Qfar menimi ki per mu
e kan thon syt e tu
don mem pa mu shtrit per toke,
don mem thy ,don mem rrxu.
Amo ëë ski me mrri asnihere asnihere
i kom bo be un nanes
ktynehere ktynehere
jo bre nan pasha ty
nuk pranoj me rrnu si qen
ko me mrri un qat sukses
qysh to veni qysh to reni
une hamall asnihere
pare hallall secilen here
jo nuk o ferr jo nuk o ferr
jeten e shtrejt zgjidhe merre.
ke pas qef ti mem pa fukara
deri sa tdes tash po des
kur pom sheh xhamin qel une nx5
ke pas qef ti mem pa tu e shtri doren
e tash fryma o ka tnxinet
kur per sheh rolex oren

I kom fjalt si tsulltanit
pshty nlul tballit
Car Llazarit e kom zanin
tinguj t arit puthma doren si tCezarit.

Qa ka ftyra jem
Qa ka qa ka ftyra jem (3X)
Analiz jetes tem so ka t lidhet as 1 sen
Qa ka ftyra jem
Qa ka qa ka ftyra jem (3x)
Analiz jetes tem so ka tlidhet as 1 sen

O ka tlidhet so ka tlidhet
kujt pi han mo per kto gjona
jon do plane jon do tema
jon do skema pak ma trona
jon do sene jon do ligje
jon do be nshpija tona
ke pas qef me kon ma i fort
tash pe din qe tqihet nona...qihet nona
pot kallxoj nuk osht loj
kjo far pune nuk tka ra
deri sot hala gjinja tshtin me vjell per hune
kthehem ntem cilen tem ?
te Cezari magjistari nuk tpelqen ty ftyra
jem hajt kallxom kujt pi han kvri.
Jo nuk m han jo nuk mhan
sot jom nRome neser nLA
kthehem nEvrop ikim nDubai
Biletat biznis anej e knej
Une pe di ke pas qef
mem pa mu me pranga ndur
e tash shpirti don met
lshu kur mi sheh pikturat nmur
ke endrru ti mem pa tu mshti
n'dhe tu mshti n'dhe
e tash zemra don met lshu kur
pom sheh pare tu njeh

I kom fjalt shpate tsulltanit
tpshtyj nlul tballit Car
Llazarit e kom zanin tinguj
t arit puthma doren si tCezarit

Refreni (3X)
Qa ka ftyra jem
Qa ka qa ka ftyra jem (3X)
Analiz jetes tem so ka t lidhet as 1 sen
Qa ka ftyra jem
Qa ka qa ka ftyra jem (3x)
Analiz jetes tem so ka tlidhet as


Ky tekst u dërgua nga eron2po2
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2016
Festivali: Zhurma Show 2016
Teksti: 2po2
Orkestrimi: Mixey
Video Produksioni: Entermedia


2po2 - Çka Ka Ftyra Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka Ka Ftyra Jem".
3. Video është e këngës "Çka Ka Ftyra Jem", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 2