Më mbaj mend (për 1 muaj)


3K - Millions

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Millions".
3. Video është e këngës "Millions", por nuk këndohet nga 3K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3K - Millions  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/11/2020

2020-11-20T14:00:12+00:00I Seguire many per ca to nuk boj funny
cunat i kom gati per me bo une tash
une masaker thjesh ma co logacioni direk
por me bo pare drogit

nuk e di sa hekra mbell mund
me ti cu ty njerz (black)x3
cuna per qytet,tu leviz bleack,telefoni
rrezik,une sbona me e prek

cunat jan bo gati per me bo masaker
i kam djem rruge ma t'shpejt se bugati
llogari nates i du paret famos
une e zbona por me flejt se rruga plot fack

zjut deri sa ti bojm to pare
per cdo dit ato menojna
deri sa ti arrim ca to milionat
rruga zhderjt,na gjen drifta
po dojna pare,nuk jena prift

veni i 1 n'list,i 2 rip deri sa ti cojna kriz
dhipi po don kiss,ne nuk gjejna piss,
deri sa ti kemi 6 zero n'visa,
deri sa t'parkojna me bisha,kom rrethen
krejt me njisha

tfukusum ke buxhetix2

ref2
halo bi**h halo bi**h pa u nal na
ne i kena zhurmat alarma
halo snchi rrim verdall na
kerr kush sun na prek jena trrall na

i lagi kto dh''' me fanta
vim ti zbresim krejt karmat ti fiki
une komplet atomatat
nuk jam santa m'thirr baba
cunat e mij e ndrrojn indetitetin sa her i kapi
karmat

bi**h djemt t'lenj shenjat si skulptori
rrug navogatori tripin ma t'keq se taisono
po folin bed po mu nuk po mintereson
vijn luanat nese don-- mtherren padron

loje kameleon ndrroj situat nese don don
jam shum fack hard mthirr like padron
shqipe lujm me baza,vijm me hekra t'rrasha,
shqipe na njef banka,se kena conecet me karta.

shqipe tripi gjithmon o smaill,se dendii komplet o
i bardh
dhipi ntel mtha bed news leje ti marrin ca to viws
gati per cdo pune,pare po dojna ma shum,ate e

fackna e lejna gjume,fack bebysitta sna ka nevoit
kurr,rruga na ka bo burr sjena bo k,,,,,.nuk do nal kurr deri sa ti kemi senet e sigurt

tfukusum ke buxhetix2

ref2
halo bi**h halo bi**h pa u nal na
ne i kena zhurmat alarma
halo snchi rrim verdall na
kerr kush sun na prek jena trrall na


Ky tekst u dërgua nga  klevis
Më Shumë Këngë Nga 3K:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet