A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Ani Bastari
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: 4NI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ani Bastari (4NI) eshte gjithashtu producent, tekstshkrues dhe lider i labelit me te ri ne Shqiperi POUND CLIQUE....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nikinjoo

THUG1

ELAI

Arbër Hajdari

Bardhi Idrizi

Double-K

Young Alba

Ilir PPJ

Ibro

Faton Morina


Tags: 4Ni, Ani Bastari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019