Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 4Rian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Nëntor 2019, 4Rian publikon videoklipin "Sound De La Police"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Black-Eagle

Sllimi

Bcrazy

Bess (Familia Ideale)

Albo 06

Fida

The Rose

A Link

J.B.

Underground Mc


Tags: 4Rian

Krijo Një Kartolinë