A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

50 Cent - Beautiful


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Everyday is so wonderful, then suddenly, it's hard to breathe
Now and then i get insecure, from all the pain
I'm so ashamed

I am beautiful no matter what they say
Words can't bring me down
So don't you bring me down today

To all your friends your delirious
So comsumed in all your doom
Trying hard to feel the emptiness, the peace is gone,
Left the puzzle undone ,is that the way it is?

You are beautiful no matter what they say
Words can't bring you down
'Cause you are beautiful in every single way
Yes words can'tbring you down
So don't you bring me down today

No matter what we do
No matter what we say
We're the song inside the tune, full of beautiful mistakes
And every were we go the sun will always shine
And tomorrow we might awake up on the other side

'Cause we are beautiful no matter what they say
Yes words won't bring us down
Ohh, i ,ohhhh
So don't you bring me down Ohh, i ,ohhhh today.....


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018