A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

9TY1 & Doksi - Rockstar


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/09/2018

2018-09-07T18:00:04

See Also

DoksiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Rockstar" sung by 9TY1 & Doksi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from 9TY1 & Doksi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Specialisti - Rockstar

Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa

Specialisti:

Tu sill per qytet me 1 benz 20 n'or sa t'o nata
Smoking on that weed e hala jena tu prit pare t'thata
Coca under table got it packed hala qaty na pe lajna
Se di ti kush je veq e di qe sot kuroren vet e majna


Shawty vjen mem pa ,veq me to, jom n'hotel bro
Thirre ti sa dush, nuk ka koh, me ty sdel bro
Mos em maj inat inat, nuk kom faj, po ja thej bro
Kurr nuk e kom thirr, asniher ,ka ardh vet bro


Spina heinekena, kena skenderbega
Bitcha tu u sill n hekra , pare denga denga
Per qdo dit e njejta , tu jetue jet bruh
Nihna sikur rockstar, nihna sikur rockstar

Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa

Readi:

Pe kruj mjekrren me 500nshe
Gjith kam dasht un me jetu ndryshe
Edhe gjith kam jetu ndryshe!
im feelin like rockstar yee yeee
Boll problem me ligje jam ka e du qetsin, i du paret
E du shpin MAS SHUMTI RAHATIN.
Besa bes kena na biznise shtes e biznisin qe e din ti e kena veq mbules.
Ty jeta jem,ngjarjet e mija tbin kres si me ta dhan goll n'minutat shtes...
kena me gram na
Coc edhe ganja
I kem do bim na
Tmdhaja sa Palma
Jo veq n'kosov po shkepum nballkan na, e ti nada je i dopt qata.

Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa

Ardi Kajtazi - Rockstar

Let me see your hands up (2x)
yeahh.. c'mon!

Kush po vjen me ket Sound, me ket flow?
kjo eshte per club Something for the radio
i hit the mic how i like
Hey Dj say Whats up?
We gonna Rock it tonight
Qdo dit esht e shtune
it's time to party
Prishtina po na thrret
We gonna rock this party

2x
Hajde ti me mu zemer
hajde ti me mu me nje rockstar
ti duhesh me provu,
jeten me shiju si nje rockstar

E kam ni super-flow
Tregoj krejteve qe jom back
Me nj super-show Origjinal 15 vjet
nuk kom tjeter mundsi
skom nevoj per star-appeal
SE une rockstar kom lind
Come on baby give me more
pom pelqen qysh po kcen
Kalle shake it on the floor
mos u ndal just dance with me

c'mon girl...

Come on baby give me more
Kalle shake it on the floor
Come on baby give me more
Kalle shake it on the floor

Qdo dite eshte e shtune
it's time to party
Tirana po na thrret
We gonna rock this party

2x
Hajde ti me mu zemer
hajde ti me mu me nje rockstar
ti duhesh me provu,
jeten me shiju si nje rockstar

Miley Cyrus - Rockstar

[VERSE 1]
Sometimes I walk a little faster
In the school hallway
Just to get next to you
Some days I spend a little extra
Time in the morning
Dress to impress you

[PRE 1]
Guess you don't notice
Guess you don't need this
Sad you're not seein' what you're missin'
On the outside shyin' away
On the inside dyin' to say

[CHORUS 1]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
I might even be a rock star

[VERSE 2]
Sometimes I wish when the phone rings
That it would be you
Saying let's hang out
Then you confess
That there's something special between us
Why don't we find out

[PRE 2]
But you don't even know me
Guess you don't need me
Sad you're not seein' what you're missin'
On the outside shyin' away
On the inside dyin' to say

[CHORUS]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
I might even be a...

[BRIDGE]
...rock star
If you only knew the real me
I might even be a rock star
I'm telling you that we are meant to be
Now wouldn't it be nice if you could see
That I really am a rock star

[CHORUS]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
I might even be a rock star


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019