Më mbaj mend (për 1 muaj)

9TY1 & GRMV - Goat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuhhhh
Im the Goat Goat goo goo Goat
Gooat Gooat!
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuuh
Yeaahh!
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuuuuuuuaaaaaaaaahhh!.

Skender Scott sheja nkry o the goat
Qa folni ju mu sum intereson
Zinxhirat rredhje Marcelo Burloon
Squadrra e madhe me 9 deri 1
Jom tu perzi deri marr fam
Me beku trepin e kena na lon
Zebrat ne rrug thirrum Off-White Don
1000 per feat. nese mundesh me nxan

Uaaaaaah!

E pregadita
Sprite’i flliqt tan diten pina
Yeah
Pina Amnesia
Dajt per ket senin as din as qa o
Yeah
N’Paranoja
Kur je kon n’via ti mu mke sha
Yeah

Nga Tropoja
Vjen njeri ty tash me t’pa
Vjen hekrri ty tash me t’qa
Mos u tut bro
Bukur shpejt ka mu kry kjo
Ti as vet ski me na pa

Skom nevoj un tash per shit
Veq kom nevoj un per click
Kejt e din ti je ni hiq
kejt e din ti je ni bi**h

Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuhhhh
Im the Goat Goat goo goo Goat
Gooat Gooat!
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuuh
Yeaahh!
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuuuuuuuaaaaaaaaahhh!

Ajo pom thot mu se ti je the goat,
Yea beb e di na skem qa me zgat
Albanian scott yeah thirrem the flak
Jo bro kta t'tregin jo skan nqa mu mat
E une me desht nuk e ndroj tash flowin
Beati per mu o tash vetem ni hoe
Po slidey nto si ndimen ne snow
Skr skr skr yeah 9ty lets'go
9 to 5 te un nuk ka mo
Punen e nshova musik jom tu bo
9 to 5 te un nuk ka mo
Tash Spotify kejt qekat mi lan
Businessi po rritet ka ven dhe per bros
Se na ka hije mu en ne Lambos
Nuk kena koh na me nejt me lame hoes
Nmilano na thirrin modelet ne shows

Uuuuuuuuuuuuuh UH

Paret si lo me ik
Qatyne un ju kom pik
Hala tu en jom me thik
Se une hala jom street

Whooooo?
Uuuuuuuuuuh Uh

Im the goat
Du wotsch min flow
Oh noo
Im the goat " goaat! "
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuhhhh!
Im the Goat Goat goo goo Goat
Uuuuuaaaaaaaahhh!
9TY1 & GRMV
Publikimi: 23/10/2020


9TY1 & GRMV - Goat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goat".
3. Video është e këngës "Goat", por nuk këndohet nga 9TY1 & GRMV.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 9TY1:


Komente 0