A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

A.Z. - Sa Shum  (Feat. Albana Mesuli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T00:23:57

Featuring

Albana Mesuli

Muzika:

Dj Suat


[ REPTURA 1 ]
Cdo mengjes kur un qona ti em thirr ntelefon
Don me dit ncdo moment kur po rin ku po shkon
Ku po don mu taku cfar pune sot ki
A thu mke harru a per mu sdon me ni

Bejbi a je normal a se din qka po flet
Pse ja nise me sabah ti me m'dhon kaq siklet
Ndoshta kto jon fore qe pi bon pi dashnis
Ndoshta ti don mem nguc e spo din qysh me ja nis

Hajde un tash po bona e po foli sikur ti
Okej une po qona e po vi deri te ti
Wumm e kalli keri edhe mri para banese
Po per fat tkeq ti spi pergjigjesh ksaj ftese

Po pres dy tre minuta ti po del ne dritare
A une pi nervozes e kom dhez nji cigare
(fishkllim) ti po fishllon e pom thu tungatjea
Zemer zhdryp posht se pom dokesh si zhuljeta

[ RFERENI 2HER ]
Sa shum po kom stres kur ti po vjen
Sa shum po m'pelqen kur ti po ksen
Kur ti m'shikon nsy e mthu te du
Kur ti ma bon Bejbi je per mu

[ REPTURA 2 ]
Shpejt bohesh gati e zhdryp naper shkall
Kqyr qysh je vesh hajt qysh mos mem kall
1 her m'pershendet e hype drejt nkerr
Hajt tash mos qo kry se ski veq ti frajer

Un po vozis ti pom nguc po bon me mu hajgare
Pom thu ku po shkojm a ki me veti pare
A ki naj Cede me shlu naj kong tre
A pom ngon qa po flas sa stkom kap e me tre

HaHa une po keshi e ti pom mfol te veshi
Me bo tash me tkap tshkaravis si persheshi
Tkom lazdru si shum e mki dal krejt pi dore
Ja ke nis mem bo trika e mem bo fore

Lypi vend per parking nqytet jemi nal
Do qika po ma bojn ku je o ti djal
Un tash po keshi e ti po xhelozon
Kush kesh i funit zemer ma omel tingllon (yeahh)

[ RFERENI 4HER ]
Sa shum po kom stres kur ti po vjen
Sa shum po m'pelqen kur ti po ksen
Kur ti m'shikon nsy e mthu te du
Kur ti ma bon Bejbi je per mu


Ky tekst u dërgua nga  loco11Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019