A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nuk ka akoma asnjë votë


Abaz Krasniqi & Muhamet Bytyqi 
Te Kam Ty  (2013) 

 Sharri

Përgatitën:    stafi

Dërgo Korrigjime »

Dërgo një Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018