A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Abbi - Tu Bërtit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

18/09/2017

2017-09-18T21:58:36

Këngë e albumit:

"Si Jeta Pa Jetën"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tu Bërtit" kënduar nga Abbi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Abbi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018