Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abdullah Shaqiri - Zoti Jone I Madherishem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zoti jon je i madhrueshem
gjitha sendet ke kriju 2x

tan te mirat naj ke mbushur
ty me tnjoft ty e met besu
met njoft ty e met besu 2x

gjitha sendet e ksaj bote
madhrine tende vërtetojn 2x

ftyrat e gjith vendi tokë
n'sexhde për ty po dëshmojn
për ty n'sexhde po deshmojn 2x

ti je nuri i gjithsisë
e ndriçove gjith dunjan 2x

ti je shpresa e njerzisë
t'lutem mbi ne bën derman
mbi ne t'lutem bën derman 2x

ne po i lutemi madhris tënde
vazhdimisht n'sexhde tuj ra 2x

qe t'na mbledhësh n'hijen tënde
tjeter hije kur nuk ka
hije tjeter kur nuk ka 2x

na fal paqen dhe afrimin
driten tënde për ta pa 2x

e ndalon mbi ne ndëshkimin
veç ti mundesh me na fal
ti veç mundesh me na fal 2x


Ky tekst u dërgua nga ********

Abdullah Shaqiri - Zoti Jone I Madherishem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti Jone I Madherishem".
3. Video është e këngës "Zoti Jone I Madherishem", por nuk këndohet nga Abdullah Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente 0