A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Abedin Kovaci & Valentina Sinani - Bukuri Shpatarake


Nuk ka akoma asnjë votë


20/03/2017

2017-03-20T11:28:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuri Shpatarake" kënduar nga Abedin Kovaci & Valentina Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Abedin Kovaci & Valentina Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018