Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Abstract - Hajde Bohum Bashk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Bohum Bashk".
3. Video është e këngës "Hajde Bohum Bashk", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Abstract - Hajde Bohum Bashk  (Feat. NR, Pancho & Profa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

NR

Featuring

Pancho

Featuring

Profa

08/04/2013

2013-04-08T14:38:38+00:00Underground-na..ju komerc-a / ku meta , kuleta mu ka shpraz,
Ellinelli me plot veta si bleta ju dhuroj mjalt,
Fjalt e mia kan vler-a / si unaz prej diamanti,
Rimat t`komplikume,quditen qysh i repovati,
Jom lojtar shahi/pleqt e mahalles i llaki,
Skom koh mu marr me dhipa si genta ismajli,
FLOWIn ma t`egeeeeeeeeeer se herav-tjera,
Dalloj prej reperav..si trendafil n`mes therrav,
jom si bora-dimrit..e si dilli-veres,
Famenn e lekiin..i maj larg ksaj deres,
ECIN koht-u bo ngroht..shum i fort U BOHNA,
1% e forces temmmm..bonn sa miljonaa..
e qe s`frigona e dijjnn..i qess kongtt pa videoclip,
jaw qoj haveravv sjaav teshi,pse mi publikove dhip,
jomm hypp-SHUMMM..folet mush per muuu,
seni 9t i mikstejpees.."LUFTO ME FITU"
KTU M`njoohin keeejtt..GRANIT BAJRAKTARI..
ee din qe jom i parii..n`prishtiiin me ngreh bari..
seni i riii-i mikstejpit'album..quje si t`duush..
se dej sot kom bo hiphop..xhepat mi shpraz jo mi mush,
e kom fitu-veq respekt..haveraat m`kan LOONN VET
jon qudit kur m`kan pa n`rep..si n`kOsov black president,
s`jom elli i vjeter-tash n`leter ma i maten,
hajgaret i takojn t`kalumes..qe sja vlen me kujtu-zemren me hapen,
PREJ SOTIT-dej nfund ELINELIN kini me paa KSHTU,
Kush ka inaaat,let fol shlirr..se moo skena mi denuuu!


Ky tekst u dërgua nga Elinel999
Më Shumë Këngë Nga Abstract:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet