A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Acarusi - Diss Noizy & Otr


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/09/2011

2011-09-13T00:09:51

yeahhh eheeee hahaaa
Acarusi yeah ha
qifsha ropt o noiz
o robqir kjo esht per ty o tqifsha motren
he yeah diss diss yeahhhhhhh diss diss

Ti erdhe ne shqipri me tregu disa filmime
ti do tbosh i zgjut me vidjoklipe dhe aktrime
dhe at emer un ta heq o noizy o peder
shko anej nga erdhe se diten ta boj terr
kur u bone ti o kar me bo rrep ne shqipri
ta shkatrroj un at emer e ta qi at famili
se shum tash po fillojn otiara o rrot kara
ju akoma skeni kuptu qe nana juj ju shet fara
ti bon rrep pa arsye pa pik kuptimi
ti kujton se po rrepon po ti bon si tip aktrimi
po me mu nuk te shkon sepse dissin po ta nxjerr
ti je tamam cun mami emri jot tshkon peder
prandaj ik anej edhe pse boll te doli era
merre dhe at ushtri sepse tgjith i ke pedera
blazer bohem double gg ropt dhe ty o mali g
se jam ky e ta qi ate famili

ref 2 : O NOIZY O RROT KARI TI QE KE GRUP OTIARI
MOS BO TASH SI VIP SE PASTAJ DO TIKI ZARI
PO NIGJO CA PO FLAS PO NIGJO CA PO THEM
SE KY EMER ACARUS TASH PER TY ESHT PROBLEM

cdo sen qe e boj un perpara e mendoj
un hyna ne ket rrep at karrier ta shkatrroj
e ket objektiv qe kam deri ne fund do ta coj
e me fitore o motherfuckers ket objektiv do perfundoj
i kom shum gjona tjera e kam shum ushtrin me vete
tash suksesin po arrij e tash jam shtet ne vete
shum inatci po xhelozojn vec karin ma kafshojn
vec endrra enderrojn se asgje spo realizojn
hajde tash hajde ti merre krejt ushtrin
se un jam per vllzni se un knoj per shqiptari
ti je thjesht dicka kukull sje njeri o robqir
po ta them ne ket tekst largohu nga kjo shqipri
se cdo gje un e boj me shok ne krah
un jam djal dhe ti je femer
hajde motherfucker mbylle tash se un jam djal me zemer
ti je robqir qe ta qifsha at emer

O NOIZY O RROT KARI TI QE KE GRUP OTIARI
MOS BO TASH SI VIP SE PASTAJ DO TIKI ZARI
PO NIGJO CA PO FLAS PO NIGJO CA PO THEM
SE KY EMER ACARUS TASH PER TY ESHT PROBLEM

yeaaa ehe fuck otr ju qi motrat tanve jo vec ju po krejt atyre qe jan me ju
tqifsha ropt yeah yeahh eheeeee


Lyrics submited by  AcarusiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019