A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Action Bronson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Arian Arslani
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Action Bronson është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Action was born and raised in Flushing, Queens. Action Bronson is of Albanian descent. Before entering the rap scene he was a respected fire-flame gourmet chef in New York City, and frequently raps about food in his songs. He hosts his own online cooking show entitled "Action in the Kitchen". He has gained notoriety lyrically and stylistically resembling to rapper Ghostface Killah (whom he collaborated with, along with friend and fellow rapper Te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

White Bronco (2018)

Blue Chips 7000 (2017)

Mr. Wonderful (2015)

Saab Stories Ep (2013)

Blue Chips 2 (2013)

Blue Chips (2012)

Rare Chandeliers (2012)

Well-Done (2011)

Dr. Lecter (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Baby Blue
Hot Shots Part Deux
Barry Horowitz
Get Off My P.P.
Durag Vs Headband
Actin Crazy
Brunch
Cirque Du Soleil
Shiraz
Let Me Breathe


Artistë Të Ngjashëm:

Unikkatil

D.U.D.A.

Ledri Vula

Lyrical Son

Gold AG

BimBimma

Genc Prelvukaj

Skivi

Mc Kresha

Getoar Selimi


Tags: Action Bronson, Arian Arslani

Action Bronson në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019