Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson & Party Supplies - Hookers At The Point

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hookers At The Point".
3. Video është e këngës "Hookers At The Point", por nuk këndohet nga Action Bronson & Party Supplies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson & Party Supplies - Hookers At The Point  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips"

Komente

Asnjë Koment

05/03/2012

2012-03-05T14:36:14+00:00Yeah, Cindy she's not herself unless she's smoking crack
Seven times she got stabbed in the back by your...
She dealt with many times before
That's what she gets for being a...
She walked the streets... mini skirt
With the... damn, I know what Kitty heard
Ten hours shift, she's thinking about retiring
I I I think she lying man!
She suck a Jewish lawyer ...
And ain't about the money, trying to get back to my daddy
Plus I seen her trying to smoke crack in the alley...
..that's the point
Bitch, get my mother fucking drink, bitch!
...don't put it in the right glass and... please
You fucking stupid bitch!
Treat you like garbage, bitch!
Bitch, come here
Put your breasts on my pinky ring, bitch
Get my mother second drink, bitch!

As I ride....
So I can see my bitches in the... business
Best believe I'm drinking...
How you think I got the... on me
Trying to get this Puff Daddy money
...but all my bitches call me...
Three shades of green...
Hey, bitches look like they're...
Bitch, get my money before I kill ya
You know the life you chose, and now you wanna be a mother
The kid would be retarded, you can add him to his brother
Do the world a favor...
...my nails are... you see me shining
Now get the fuck off my car and save a joint
We're getting... that's the point, bitch!

I'mma get me some pussy!
...slowly approaching and...
Pussy so flurry, twenty four...
Ten for a BJ, but free for a free base
Before she approaches, I wanna peak at the turkey
Make sure that is ... so it won't turn my dick to turkey
Open the door, now she sat down, she took a...
She caught rush, and make the hooker ground
Let's talk about me, I'm always on the road
Got a little dick, many of the secrets I behold
... name is... born in the Bronx, Puerto Rican
Drive a trunk...
...now I'm on a mission
..naked, shooting dope up in the kitchen
Falling asleep right on the ...
..I'm still a heater, yeah!


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet