Audio

Action Bronson - The Rainmaker


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2011

2011-11-23T00:09:01

Këngë e albumit:

"Well-Done"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "The Rainmaker" kënduar nga Action Bronson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Action Bronson i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...