Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Blood Of The Goat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blood Of The Goat".
3. Video është e këngës "Blood Of The Goat", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Blood Of The Goat  (Feat. Big Twins & Sean Price)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rare Chandeliers"

Komente

Asnjë Koment

15/11/2012

2012-11-15T17:38:41+00:00[Hook - Action Bronson & Big Twin] x2
Grimy cats, keep 'em out of my peripheral
Caught you snitchin' too, dog I'm liftin' you
Off your feet like my daughter at the park
Don't cross the border cause it's slaughter after dark

[Verse 1 - Action Bronson]
My life is inches from death, smoke a spliff on the step
When my shorty see the cop the drugs she boof in a sec
Ain't no games played this real life, we struggle and fight
Early morning with the money, we don't hustle at night
Aim my arm out the window, then I rock you to bed
One shot will knock the carpet off the top of your head
Catch the shark, skin the shark, hang the shark in the shed
Everything that got the marvelous spread, you feel me
Dabble in truffles, Sauvignon Blancs, and murder mussels
Nothing ever ripped from my neck during a tussle
I'm Bolo Yeung, I'm Lecter with the muzzle
Injector of the deck of placin' sectors in the puzzle
Roses growin' from the cracks in the concrete
Palm Beach, palm trees shining like diamantes
Well step aside because you're playin' yourself
I'm gettin' money while you stay on the shelf, just like a statuette

[Hook]

[Verse 2 - Sean Price]
??? submitted to the will of Allah
I gun-butted your grill, in Deville with your mom
Sean, all praise is due to
The best rapper the rest of you rappers are doodoo
Got a way with distributin' bars
Inquisitive gibberish nigga the Wizard of Oz, P!
Nobody can rap better than
S-E-A-N P, fuck it I'm letterman
Kevin Madison flow
Have your motherfuckin brethren mad at the flow
Don't be mad at him pa
Unbreakable flow, adamantium bars
I am a fuckin' superhero
Top 5 dead or alive you just a stupid zero
I am the best rapper out
Best rapper ??? in your mouth

[Hook]


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet