Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Brutal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brutal".
3. Video është e këngës "Brutal", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Brutal  (Feat. Meyhem Lauren)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"White Bronco"

Komente

Asnjë Koment

01/11/2018

2018-11-01T03:46:01+00:00Ah, yeah, ah, ah, ah
Yeah, ah, ah, ah, ah

I'm glad I never used cocaine, 'cause I would be an addict
Running 'round town ass naked, chase rabbit
They found me face down at the Great Lake Tavern
A payday pattern, the fake ID said "JJ Adams"
My other one was stolen by a madame
She whispered to the hooker like, "We have him"
She was right, I was blinded by the pussy like
Gotta make it home because my wifey said it's cookie night
Plus I owe two hundred large to the bookie
I think I might boogie

Bread stack, head crack, I'm a G
Iced out like Pat Ewing's knee
All white, alright, I'm the hood pope
Break night, take flight, got the good dope
Adidas Boost on, looking like a highlighter
True fact, I'm a live wire
Got denied at the red light district
Shorty said I probably break wombs with this dick
My life is the fountain of youth
Let a rapper talk slick, he'll get felt in the booth
Draw mom on my face and rock one gold tooth
Then it's back to the strip, gotta get more loot
Persian lamb jackets, chinchilla collars
Surgeon hand ratchets, winners get dollars


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet