Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Pouches Of Tuna

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pouches Of Tuna".
3. Video është e këngës "Pouches Of Tuna", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Pouches Of Tuna  (Feat. Roc Marciano)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips"

Komente

Asnjë Koment

12/03/2012

2012-03-12T16:29:17+00:00[Action Bronson:]
Been on the honor roll sculptures of my body out in Nagano
My shawty features like Madonna, Low designer
Bending these young lola fellana's over ace la tesse
Baste the breast with the juices
Under the influence of fly shit, I glide like ovechkin
Disqus hoody, Puff hibiscus, balance be the crispest
Baby girl your wylin if you sniff this
You gotta take a piss test, piss right through your fishnets
Robbin moses state park lamm in the sand, blam blam
When piggie tried to put my fam in the can
Strictly coppin golds, until we laid in the Galapagos
Eating tacos, higher than a opera note
We never ride civcs, the mob blonde scripted lyrics
It's like a avant garde to the critics
I throw you in the armbar with the quickness
Either you with me or bi**h you in the shit list

[Roc Marciano:]
Bitch please picture me in Sicily
The hard bottoms gettin slippery
I just had an epihany
And now I'm shittin on your whole steez ridiculously
45. fire at ya, attire, to break your armor up like fine china
Fly designer hoes diggin for gold like a 49er
I hit the diner to carolina
Pass the lighter to the passanger in the spyder
Vagina splash like apple cider
So f**k your little 2 cents blue benz bi**hes jump like Harold Miner
I'm in the recliner, trace like eye liner
And I escape like McGyver
Bank robbers, bank 38's to taste cobbler
And lay up with a case of vodka
Get cake and prosper ate steak and lobster the frank sinatra
Egg you out leave your face some pasta
Get laced and dip the chicks in the grey boxter
Bitch foxy 88 clogs
Ladies identify gangsters posture
I'm feeling like jay hoffa
Fuck ya'll, eat a fat dick with the monster


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet