Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Action Silverado

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Action Silverado".
3. Video është e këngës "Action Silverado", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Action Silverado  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips 2"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2013

2013-11-19T15:13:21+00:00That's right (sniff sniff)
Bam Bam in the mother f**king building
Queens New York
Straight up
Drop that shit
It's me
I built this shit
Yeah

[Verse:]
Let me begin baby, my name is Bronsoliño
All I see is C-notes, silk shirts at the casino
It's time to take those leather pants off, this ain't no dance off
I know your hands soft, you're on the menu like the lamb broth
This is a grown man's sport
And, dog, I leave a motherf**ker laid out on the handball court
I never brag and boast, I'm fire out the dragon's nose
My words pronounced just like a camel toe
And every whip in the garage laced
Keep that thing in the guitar case, bait the cops into a car chase
Crash the mother f**king Jeep into the venue
You better pray to God it's straight to Heaven where they send you
Ah, why the f**k would I have a bodyguard
If I look just like the mother f**king bodyguard
Baby hair curls on my forehead, leave your whore dead
Hop out that four times, four door and draw lead
I'm underground and I need more bread
And I need more head from some bi**hes straight from Morehead
State your business cause I'm busy tanning naked
My joint is shaking while I'm wearing bracelets
Uh, your words are tasteless, your taste is basic
My taste in Asics will lead your f**king spaceship into Matrix
This place I made is quite spacious
And dog I'm not the one to f**king play with
Hear me?


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet