Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - Intro (Blue Chips 2) (Feat. Big Body Bes)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Big Body Bes:]
Oy, Manuel
Yo keep the car runnin' man
I got some shit I gotta handle real quick man
Yeah, what the f**k is good
You know I'm back in the motherf**kin' room
Just stepped in, matter fact I just stepped out
Motherf**kin' 1996 Lincoln Town Car, baby blue
But now I'm over here making my presence felt once again
'Cus you know I'm a made motherf**kin' man
The first thing you do when you meet me
You should apologize to me straight off the top
Just because you're nothing like me
But f**k that, back to mePublikimi: 19/11/2013


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:


Komente 0


Action Bronson - Intro (Blue Chips 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Blue Chips 2)".
3. Video është e këngës "Intro (Blue Chips 2)", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.