Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Amadu Diablo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amadu Diablo".
3. Video është e këngës "Amadu Diablo", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Amadu Diablo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips 2"

Komente

Asnjë Koment

13/11/2013

2013-11-13T16:14:45+00:00Yeah
So give me that reason
I told you I loved you already, bi**h, what the f**k?
Yeah

Shawl neck on the drunk lawyer
Coke shits in the toilet
Turkey sandwich in aluminium foil
The game been fixed
I don’t play that shit
I aim that shit
If she looking at another mother f**ker than you leave that bi**h
I don’t play that shit
Hear me
Left hand is steering
In a Amadu Diablo
Shit I got the urge to get a earring
Image in the rearview mirror like Timothy Leary
Don’t even come near me
I keep it thug with a gun near me
Your boy been eating on the run clearly
Clear the run-way
720’s on a one way
So much drugs, what would a nun say?
And its Sunday
Shit, I don’t really give a f**k
All I really want to do is see my people up
Up to no good again
She threw the condom told me put it in
I did, f**k
I nutted in like three strokes
Shit, now that’s no way to rep the East Coast
Every day I’m walking with my head up
Don’t let up ‘cause it’s a set-up
Like Albanian marriage go from Haiti to Paris
The bath was 90 degrees
Tapping Heinies with ease (shit,)
Bitch please I’m the bee’s knees
Shooting Deca-Durabolin three CC’s
Peep the landscape
You can catch me in the trees like the shit for the pancakes


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet